• Orkestar Strada

    Orkestar Strada [FI] - foto: Orkestar Strada

  • Delinus

    Delinus [NL] - foto: Jesse Boeijen

  • Stuff and Things

    Stuff and Things [GB] - foto: Stuff and Things

  • Het Meubilair

    Het Meubilair [NL] - foto: Het Meubilair

  • TG Sonja

    TG Sonja [NL] - foto: Paul Hoes

  • Vincent de Rooij

    Vincent de Rooij [NL] - foto: Vincent de Rooij

  • Theatre to Go

    Theatre to Go [AR] - foto: Micaela Tettamanti

  • Odd Enjinears

    Odd Enjinears [NL] - foto: Odd Enjinears

  • Etienne Borgers

    Etienne Borgers [NL] - foto: Carla Kogelman

  • Mount Lu

    Mount Lu [NL] - foto: Mount Lu

  • Luca Andrea Stappers

    Luca Andrea Stappers [NL] - foto: Luca Andrea Stappers

  • Cie. Isis/Swebounce

    Cie. Isis/Swebounce [FR /SE] - foto:

  • Teatro Papelito

    Teatro Papelito [SI] - foto: Teatro Papelito

  • TG Sonja

    TG Sonja [NL] - foto: Paul Hoes

  • Stuff and Things

    Stuff and Things [GB] - foto: Stuff and Things

  • Karl Stets

    Karl Stets [CAT/DK] - foto: Karl Stets

  • Orkestar Strada

    Orkestar Strada [FI] - foto: Orkestar Strada

  • Delinus

    Delinus [NL] - foto: Jesse Boeijen

  • Het Meubilair

    Het Meubilair [NL] - foto: Het Meubilair

  • Cie. Giolisu

    Cie. Giolisu [IT/BE] - foto: Dominique Villy

  • TG Sonja

    TG Sonja [NL] - foto: Paul Hoes

  • Tanssiteatteri Minimi

    Tanssiteatteri Minimi [FI] - foto: Sam Siltavuori

  • Poolse Vis

    Poolse Vis [NL] - foto: Poolse Vis

  • Danseteater Dee

    Danseteater Dee [NO] - foto: Danseteater Dee

  • Celso y Frana

    Celso y Frana [SE] - foto: Håkan Larsson

  • LJUD Group

    LJUD Group [SI] - foto: Kaja Brezočnik

  • Stuff and Things

    Stuff and Things [GB] - foto: Stuff and Things

  • Orkestar Strada

    Orkestar Strada [FI] - foto: Orkestar Strada

  • Delinus

    Delinus [NL] - foto: Jesse Boeijen

  • Het Meubilair

    Het Meubilair [NL] - foto: Het Meubilair

  • TG Sonja

    TG Sonja [NL] - foto: Paul Hoes

  • Ara Dona Cie.

    Ara Dona Cie. [DE] - foto: Phillip Striegler

  • Bright Night International

    Bright Night International [GB] - foto: Niall MacDonald

  • Odd Enjinears

    Odd Enjinears [NL] - foto: Odd Enjinears

  • Etienne Borgers

    Etienne Borgers [NL] - foto: Carla Kogelman

  • Mount Lu

    Mount Lu [NL] - foto: Mount Lu

  • Arbimoflex

    Arbimoflex [NL] - foto: bewerking: Rob Klaassen

  • Vincent de Rooij

    Vincent de Rooij [NL] - foto: Vincent de Rooij

  • Poolse Vis

    Poolse Vis [NL] - foto: Poolse Vis

  • Circus Ronaldo

    Circus Ronaldo [BE] - foto: Benny Degrove

  • TG Sonja

    TG Sonja [NL] - foto: Paul Hoes

  • Cie. Giolisu

    Cie. Giolisu [IT/BE] - foto: Dominique Villy

  • Asterions Hus

    Asterions Hus [DK] - foto: Asterions Hus

  • Arbimoflex

    Arbimoflex [NL] - foto: bewerking: Rob Klaassen

  • Bright Night International

    Bright Night International [GB] - foto: Niall MacDonald

  • Fingers Theatre

    Fingers Theatre [GE] - foto: Fingers Theatre

  • Karl Stets

    Karl Stets [CAT/DK] - foto: Karl Stets

  • Danseteater Dee

    Danseteater Dee [NO] - foto: Danseteater Dee

  • Arbimoflex

    Arbimoflex [NL] - foto: bewerking: Rob Klaassen

  • La Banda del Surdo

    La Banda del Surdo [CAT/ES] - foto: La Banda del Surdo

  • Fusedmarc

    Fusedmarc [LT] - foto: Fusedmarc

  • Poolse Vis

    Poolse Vis [NL] - foto: Poolse Vis

  • TG Sonja

    TG Sonja [NL] - foto: Paul Hoes

  • Celso y Frana

    Celso y Frana [SE] - foto: Håkan Larsson

  • Secret Rendezvous

    Secret Rendezvous [NL] - foto: Milan Tettero

  • Alessandra Coppola & David Zagari

    Alessandra Coppola & David Zagari [IT] - foto: Joris Hol

  • La Banda del Surdo

    La Banda del Surdo [CAT/ES] - foto: La Banda del Surdo

  • Teatro Papelito

    Teatro Papelito [SI] - foto: Teatro Papelito

  • Lviv Academic Theatre Voskresinnia

    Lviv Academic Theatre Voskresinnia [UA] - foto:

  • Secret Rendezvous

    Secret Rendezvous [NL] - foto: Milan Tettero

Spoffin-programma zaterdag 27 augustus

Do 25 aug | Vr 26 aug | Za 27 aug | Zo 28 aug | Artiesten | Locaties | Wijzigingen voorbehouden

Wanneer Wat Duur Waar/Bijzonderheden Entree
06:00
-00:00
IN Foto-expositie [NL]
Spoffin 2010
doorl. Traverse station Amersfoort CS
gratis*
12:00
-00:00
OFF Franje [NL]
parasitair festival
240’ De Observant, Stadhuisplein 7
gratis*
12:00
-00:00
OFF Franje [NL]
parasitair festival
240’ De War, Kleine Koppel 40
gratis*
13:00
-13:30
OFF Orkestar Strada [FI]
Orkestar Strada
30’ Langestraat (mobiel)
Nederlandse première
gratis*
13:30
-14:15
IN Delinus [NL]
Delinus-03 / Chez Jopie
45’ Binnenstad (mobiel)
€ 1,35
13:30
-14:00
OFF Stuff and Things [GB]
The Thinker
30’ Binnenstad (mobiel)
gratis*
13:30
-14:15
OFF Het Meubilair [NL]
De grote kleine Perky & Fiddle show
45’ Langestraat (mobiel)
gratis*
14:00
-14:25
IN TG Sonja [NL]
Hooggeëerd publiek
25’ Lieve Vrouwekerkhof
€ 5,00
14:00
-17:00
OFF Vincent de Rooij [NL]
AUW!TO
9’ Lieve Vrouwekerkhof
€ 4,00
14:00
-20:00
IN Theatre to Go [AR]
Interactieve installatie
15’ LAKMA, ingang Kerkstraat
gratis*
14:00
-17:00
IN Odd Enjinears [NL]
Roedel
180’ Lieve Vrouwekerkhof
gratis*
14:00
-18:00
OFF Etienne Borgers [NL]
Baby sings the Blues
240’ Binnenstad (mobiel)
gratis*
14:00
-17:15
OFF Mount Lu [NL]
Inside Mount Lu
15’ Onze Lieve Vrouwetoren
gratis*
14:00
-17:00
OFF Luca Andrea Stappers [NL]
The Room
10’ Theater De Lieve Vrouw
gratis*
14:15
-15:15
OFF Cie. Isis/Swebounce [FR /SE]
Cirk’Isis
60’ Lieve Vrouwekerkhof
Nederlandse première
gratis*
14:30
-14:55
IN Teatro Papelito [SI]
Watch the Birdie!
25’ Langestraat thv Kortegracht
Nederlandse première
gratis*
15:00
-15:25
IN TG Sonja [NL]
Hooggeëerd publiek
25’ Lieve Vrouwekerkhof
€ 5,00
15:00
-15:30
OFF Stuff and Things [GB]
The Thinker
30’ Binnenstad (mobiel)
gratis*
15:00
-16:00
IN Karl Stets [CAT/DK]
Cuerdo
60’ Valkhof (Valkestraat)
Nederlandse première
gratis*
15:00
-15:30
OFF Orkestar Strada [FI]
Orkestar Strada
30’ Langestraat (mobiel)
Nederlandse première
gratis*
15:30
-16:15
IN Delinus [NL]
Delinus-03 / Chez Jopie
45’ Binnenstad (mobiel)
€ 1,35
15:30
-16:15
OFF Het Meubilair [NL]
De grote kleine Perky & Fiddle show
45’ Lieve Vrouwekerkhof
gratis*
15:30
-16:00
OFF Cie. Giolisu [IT/BE]
Ultime Exil | Geannuleerd! Cancelled!
30’ Achter Davidshof
gratis*
16:00
-16:25
IN TG Sonja [NL]
Hooggeëerd publiek
25’ Lieve Vrouwekerkhof
€ 5,00
16:00
-16:15
IN Tanssiteatteri Minimi [FI]
Absolut Enjoyment
15’ Langestraat thv Kortegracht
Nederlandse première
gratis*
16:00
-16:50
OFF Poolse Vis [NL]
Thee
50’ Appelmarkt 9
gratis*
16:00
-17:00
IN Danseteater Dee [NO]
Zapplabb
50’ Atelier Sander van Mil
Nederlandse première
gratis*
16:30
-17:00
IN Celso y Frana [SE]
Here begins the Story
30’ Paternosterstraat
gratis*
16:30
-17:45
IN LJUD Group [SI]
The Invasion
75’ Langestraat (mobiel)
Nederlandse première
gratis*
16:30
-17:00
OFF Stuff and Things [GB]
The Thinker
30’ Binnenstad (mobiel)
gratis*
16:45
-17:15
OFF Orkestar Strada [FI]
Orkestar Strada
30’ Langestraat (mobiel)
Nederlandse première
gratis*
17:15
-18:00
IN Delinus [NL]
Delinus-03 / Chez Jopie
45’ Binnenstad (mobiel)
€ 1,35
18:15
-19:00
OFF Het Meubilair [NL]
De grote kleine Perky & Fiddle show
45’ Lieve Vrouwekerkhof
gratis*
19:00
-19:25
IN TG Sonja [NL]
Hooggeëerd publiek
25’ Lieve Vrouwekerkhof
€ 5,00
19:00
-21:00
OFF Ara Dona Cie. [DE]
Hinten den Türen
120’ Armen de Poth (Pothstraat)
Première
gratis*
19:00
-19:20
OFF Bright Night International [GB]
Jamp
20’ Lieve Vrouwekerkhof
Nederlandse première
gratis*
19:00
-22:00
IN Odd Enjinears [NL]
Roedel
180’ Lieve Vrouwekerkhof
gratis*
19:00
-23:00
OFF Etienne Borgers [NL]
Baby sings the Blues
240’ Binnenstad (mobiel)
gratis*
19:00
-23:15
OFF Mount Lu [NL]
Inside Mount Lu
15’ Onze Lieve Vrouwetoren
gratis*
19:00
-19:20
OFF Arbimoflex [NL]
Urban Safari
20’ Lieve Vrouwekerkhof
gratis*
19:30
-23:00
OFF Vincent de Rooij [NL]
AUW!TO
9’ Lieve Vrouwekerkhof
€ 4,00
19:30
-20:20
OFF Poolse Vis [NL]
Thee
50’ Appelmarkt 9
gratis*
20:00
-22:15
IN Circus Ronaldo [BE]
Circenses
145’ Eemplein
€ 25,00
20:00
-20:25
IN TG Sonja [NL]
Hooggeëerd publiek
25’ Lieve Vrouwekerkhof
€ 5,00
20:00
-20:30
OFF Cie. Giolisu [IT/BE]
Ultime Exil | Geannuleerd! Cancelled!
30’ Achter Davidshof
gratis*
20:00
-22:00
IN Asterions Hus [DK]
Myth of the Minotaur
120’ Plantsoen Oost
Nederlandse première
gratis*
20:00
-20:20
OFF Arbimoflex [NL]
Urban Safari
20’ Lieve Vrouwekerkhof
gratis*
20:25
-20:45
OFF Bright Night International [GB]
Jamp
20’ Lieve Vrouwekerkhof
Nederlandse première
gratis*
20:45
-21:45
OFF Fingers Theatre [GE]
Extravagansa
60’ Lieve Vrouwekerkhof
Nederlandse première
gratis*
21:00
-22:00
IN Karl Stets [CAT/DK]
Cuerdo
60’ Valkhof (Valkestraat)
Nederlandse première
gratis*
21:00
-22:00
IN Danseteater Dee [NO]
Zapplabb
50’ Atelier Sander van Mil
Nederlandse première
gratis*
21:00
-21:20
OFF Arbimoflex [NL]
Urban Safari
20’ Lieve Vrouwekerkhof
gratis*
21:30
-22:00
IN La Banda del Surdo [CAT/ES]
Percussionante!
30’ Groenmarkt
Nederlandse première
gratis*
21:30
-22:50
IN Fusedmarc [LT]
Concert
80’ Theater De Lieve Vrouw
Nederlandse première
gratis*
21:30
-22:20
OFF Poolse Vis [NL]
Thee
50’ Appelmarkt 9
gratis*
22:00
-22:25
IN TG Sonja [NL]
Hooggeëerd publiek
25’ Lieve Vrouwekerkhof
€ 5,00
22:00
-22:30
IN Celso y Frana [SE]
Here begins the Story
30’ Paternosterstraat
gratis*
22:00
-23:00
IN Secret Rendezvous [NL]
concert
60’ Groenmarkt
gratis*
22:15
-22:30
OFF Alessandra Coppola & David Zagari [IT]
We hang our heads down as we skip the goodbye
15’ Lieve Vrouwekerkhof
gratis*
22:15
-22:45
IN La Banda del Surdo [CAT/ES]
Percussionante!
30’ Hof
Nederlandse première
gratis*
22:30
-22:55
IN Teatro Papelito [SI]
Watch the Birdie!
25’ Lieve Vrouwekerkhof
Nederlandse première
gratis*
23:00
-00:00
IN Lviv Academic Theatre Voskresinnia [UA]
The Cherry Orchard
60’ Hof
Nederlandse première
gratis*
23:59
-00:45
IN Secret Rendezvous [NL]
concert
60’ Groenmarkt
gratis*
* Na afloop wordt een gulle vrijwillige bijdrage zéér op prijs gesteld!