• Superhallo

    Superhallo [NL] - © Superhallo

  • DDF Crew

    DDF Crew [BE] - © DDF Crew

  • Kyoko Scholiers & Ruth Becquart

    Kyoko Scholiers & Ruth Becquart [BE] - © Ed Scholiers

  • Theater Gajes

    Theater Gajes [NL] - © Tessa Verbei

  • Wietske Vogels

    Wietske Vogels [NL] - © Willemijn van Kol

  • Franktastico

    Franktastico [CH] - © Franktastico

  • TENT circustheater producties

    TENT circustheater producties [NL/BE/FIN] - © hannekekijkt.nl

  • Mila Theatre

    Mila Theatre [BU] - © Vladimir Vassilev

  • Onderwater Producties

    Onderwater Producties [NL] - © Nanko Goeting

  • Cia. Nadine Gerspacher

    Cia. Nadine Gerspacher [CAT/ES] - © Jacob Karte and Luis Montero

  • Noordergraaf & Detmers

    Noordergraaf & Detmers [NL] - © Illustratie: Michiel Stoop

  • Helmerhorst & Glasbeek

    Helmerhorst & Glasbeek [NL] - © Michael Helmerhorst

  • Matthias Romir

    Matthias Romir [DE] - © Marie-Christine Köhler and Sabine Schönberger

  • Originally Fake

    Originally Fake [BE] - © Joris Hol

  • Cia Trifaldó

    Cia Trifaldó [CAT/ES] - © Meneillos

  • Kokliko & Zeepcompagnie

    Kokliko & Zeepcompagnie [BE] - © Kokliko/Zeepcompagnie

  • DDF Crew

    DDF Crew [BE] - © DDF Crew

  • Kevin Brooking Zirk Theatre

    Kevin Brooking Zirk Theatre [BE] - © Beata Szparagowska

  • Linn Brodén & Tom Richmond

    Linn Brodén & Tom Richmond [SE/GB] - © Linn Brodén

  • Kiki Schippers & Elke Vierveijzer

    Kiki Schippers & Elke Vierveijzer [NL] - © Kiki Schippers & Elke Vierveijzer

  • Orchestre Infernal

    Orchestre Infernal [NL] - © Orchestre Infernal

  • De Jongens

    De Jongens [NL] - © Saris & Den Engelsman

  • Helmerhorst & Glasbeek

    Helmerhorst & Glasbeek [NL] - © Michael Helmerhorst

  • Colectivo Oximoron

    Colectivo Oximoron [CAT/ES] - © Oximoron Colectivo

  • Mila Theatre

    Mila Theatre [BU] - © Vladimir Vassilev

  • Het Blauwe Uur

    Het Blauwe Uur [NL] - © Het Blauwe Uur

  • Wietske Vogels

    Wietske Vogels [NL] - © Willemijn van Kol

  • Sofie Letitre & Band

    Sofie Letitre & Band [NL] - © Sofie Letitre

  • Franktastico

    Franktastico [CH] - © Franktastico

  • Lior Shoov

    Lior Shoov [IS] - © Emma B.

  • Joachim Ciocca

    Joachim Ciocca [CH] - © Paul Hegi

  • Onderwater Producties

    Onderwater Producties [NL] - © Nanko Goeting

  • Delrevés

    Delrevés [CAT/ES] - © Ana DIAZ / ITZIZORI / Lydie HUOT MARCHAND / Luis MONTERO GARCIA-MANJARON

  • Psilicone Theatre & Jazzator

    Psilicone Theatre & Jazzator [LT/RU] - © Darius Petrulis

  • Noordergraaf & Detmers

    Noordergraaf & Detmers [NL] - © Illustratie: Michiel Stoop

  • Helmerhorst & Glasbeek

    Helmerhorst & Glasbeek [NL] - © Michael Helmerhorst

  • Kiki Schippers & Elke Vierveijzer

    Kiki Schippers & Elke Vierveijzer [NL] - © Kiki Schippers & Elke Vierveijzer

  • Originally Fake

    Originally Fake [BE] - © Joris Hol

  • Magma Firetheater

    Magma Firetheater [HU] - © magma firetheatre

  • Orchestre Infernal

    Orchestre Infernal [NL] - © Orchestre Infernal

  • Matthias Romir

    Matthias Romir [DE] - © Marie-Christine Köhler and Sabine Schönberger

  • Kevin Brooking Zirk Theatre

    Kevin Brooking Zirk Theatre [BE] - © Beata Szparagowska

  • Lior Shoov

    Lior Shoov [IS] - © Emma B.

  • Onderwater Producties

    Onderwater Producties [NL] - © Nanko Goeting

Spoffin-programma vri 24 augustus 2012

don 28 aug | vri 29 aug | zat 30 aug | zon 31 aug | Oók voor kinderen | Per productie | Per locatie | PremièresArtiesten | Locaties | Wijzigingen voorbehouden

Wanneer Wat Duur Waar/Bijzonderheden Toegang
17:00
-21:00
Toko Borra [NL]
Spoffin 2012
doorl. #0 Binnenstad (mobiel)
vrij*
IN
18:00
-23:00
Superhallo [NL]
Knol d’Amour
doorl. #8-12 Plantsoen West
€ 3,00
OFF
18:00
-18:20
DDF Crew [BE]
Planet Jump Rope
20’ #1 Lieve Vrouwekerkhof
vrij*
IN
18:00
-23:30
Kyoko Scholiers & Ruth Becquart [BE]
BRIEF
doorl. #8-12 Plantsoen West
vrij*
OFF
18:00
-19:00
Theater Gajes [NL]
Een Klap Voor Je Kop (Daar Knap Je Van Op)
45’ #3 Hof
Première
vrij*
OFF
18:20
-18:30
Wietske Vogels [NL]
(W)hoops!
8’ #1 Lieve Vrouwekerkhof
vrij*
OFF
18:30
-19:30
Franktastico [CH]
Banjo Circus
45’ #1 Lieve Vrouwekerkhof
Nederlandse première
vrij*
OFF
19:00
-20:00
TENT circustheater producties [NL/BE/FIN]
LOOP
50’ #3 Hof
vrij*
IN
19:00
-19:30
Mila Theatre [BU]
The Ugly Duckling
30’ #13-2 Appelmarkt 20
Nederlandse première
vrij*
OFF
19:30
-20:00
Onderwater Producties [NL]
Insomnia
30’ #8-12 Plantsoen West
€ 6,00
IN
19:30
-20:15
Cia. Nadine Gerspacher [CAT/ES]
Elegantly Wasted
35’ #1 Lieve Vrouwekerkhof
Nederlandse première
vrij*
OFF
20:00
-21:00
Noordergraaf & Detmers [NL]
DEZa
60’ #23 Muurhuizen 102
Première
€ 10,00
IN
20:00
-20:45
Helmerhorst & Glasbeek [NL]
Celluloid
45’ #21 Appelmarkt 9
€ 8,00
IN
20:00
-20:30
Matthias Romir [DE]
Life is... (short stories)
30’ #3 Hof
vrij*
IN
20:00
-20:30
Originally Fake [BE]
Souffle Moi
20’ #8-12 Plantsoen West
vrij*
OFF
20:15
-21:15
Cia Trifaldó [CAT/ES]
eS3
50’ #1 Lieve Vrouwekerkhof
Nederlandse première
vrij*
OFF
20:30
-21:30
Kokliko & Zeepcompagnie [BE]
This Appearing Life
doorl. #13 Atelier Kleine Koppel 31
Nederlandse première
€ 10,00
IN
20:30
-21:00
DDF Crew [BE]
Planet Jump Rope
20’ #3 Hof
vrij*
IN
20:30
-21:00
Kevin Brooking Zirk Theatre [BE]
La Vie en Rose
30’ #8-12 Plantsoen West
Nederlandse première
vrij*
OFF
20:30
-21:30
Linn Brodén & Tom Richmond [SE/GB]
Push Me, Pull You!
40’ #27 Laswerkplaats
Première
vrij*
OFF
20:30
-21:00
Kiki Schippers & Elke Vierveijzer [NL]
Nieuw Feministisch Manifest
30’ #30 Mannenzaal (Westsingel)
vrij*
OFF
20:30
-21:00
Orchestre Infernal [NL]
Let’s beat Igor!?
25’ #12 Groenmarkt
vrij*
IN
21:00
-22:00
De Jongens [NL]
Aap-Nood-Boem
60’ #25 Coninckstraat
€ 12,50
IN
21:00
-21:45
Helmerhorst & Glasbeek [NL]
Celluloid
45’ #21 Appelmarkt 9
€ 8,00
IN
21:00
-23:30
Colectivo Oximoron [CAT/ES]
La Chaise d’Animation
doorl. #8-12 Plantsoen West
Nederlandse première
vrij*
OFF
21:00
-21:30
Mila Theatre [BU]
The Ugly Duckling
30’ #13-2 Appelmarkt 20
Nederlandse première
vrij*
OFF
21:00
-23:30
Het Blauwe Uur [NL]
Het Blauwe Uur
15’ #29 Museum Flehite (Westsingel)
vrij*
OFF
21:00
-21:15
Wietske Vogels [NL]
(W)hoops!
8’ #1 Lieve Vrouwekerkhof
vrij*
OFF
21:00
-00:00
Sofie Letitre & Band [NL]
Concert
120’ #12 Groenmarkt
vrij*
IN
21:00
-22:00
Franktastico [CH]
Banjo Circus
45’ #3 Hof
Nederlandse première
vrij*
OFF
21:00
-21:30
Lior Shoov [IS]
Just a Moment...
45’ #8-12 Plantsoen West
vrij*
IN
21:15
-21:20
Joachim Ciocca [CH]
Insaisissable
8’ #1 Lieve Vrouwekerkhof
Nederlandse première
vrij*
OFF
21:30
-22:00
Onderwater Producties [NL]
Insomnia
30’ #8-12 Plantsoen West
€ 6,00
IN
21:45
-22:15
Delrevés [CAT/ES]
Guateque
35’ #1 Lieve Vrouwekerkhof
Nederlandse première
vrij*
IN
22:00
-23:00
Psilicone Theatre & Jazzator [LT/RU]
Reject Your Soul
50’ #12 Valkhof (Valkestraat)
Nederlandse première
€ 10,00
IN
22:00
-23:00
Noordergraaf & Detmers [NL]
DEZa
60’ #23 Muurhuizen 102
Première
€ 10,00
IN
22:00
-22:45
Helmerhorst & Glasbeek [NL]
Celluloid
45’ #21 Appelmarkt 9
€ 8,00
IN
22:00
-22:30
Kiki Schippers & Elke Vierveijzer [NL]
Nieuw Feministisch Manifest
30’ #30 Mannenzaal (Westsingel)
vrij*
OFF
22:00
-22:30
Originally Fake [BE]
Souffle Moi
20’ #8-12 Plantsoen West
vrij*
OFF
22:00
-22:30
Magma Firetheater [HU]
Raysailors
25’ #3 Hof
Nederlandse première
vrij*
IN
22:30
-23:30
Orchestre Infernal [NL]
Let’s beat Igor!?
25’ #3 Hof
vrij*
IN
22:30
-23:00
Matthias Romir [DE]
Life is... (short stories)
30’ #1 Lieve Vrouwekerkhof
vrij*
IN
22:30
-23:00
Kevin Brooking Zirk Theatre [BE]
La Vie en Rose
30’ #8-12 Plantsoen West
Nederlandse première
vrij*
OFF
23:00
-23:30
Lior Shoov [IS]
Just a Moment...
45’ #8-12 Plantsoen West
vrij*
IN
23:30
-00:00
Onderwater Producties [NL]
Insomnia
30’ #8-12 Plantsoen West
€ 6,00
IN
* Toegang vrij: beslis na afloop wat je betaalt

IN hoofdprogramma van Spoffin
OFF jong, aanstormend talent of nieuw werk van gevestigde groepen