• Het Wilde Oog

    Het Wilde Oog [NL] - © Het Wilde Oog

  • Festival Franje

    Festival Franje [INT] - © Festival Franje

  • Het Wilde Oog

    Het Wilde Oog [NL] - © Het Wilde Oog

  • Marte Boneschansker

    Marte Boneschansker [NL] - © Marte Boneschansker

  • TAMTAM objektentheater

    TAMTAM objektentheater [NL] - © TAMTAM

  • Laura Groeneveld

    Laura Groeneveld [NL] - © Laura Groeneveld

  • Directie & Co

    Directie & Co [NL] - © Directie & Co

  • Hilbert Geerling

    Hilbert Geerling [NL] - © Hilbert Geerling

  • Goma

    Goma [AR] - © Stefano Chiolo

  • Les Frères Troubouch

    Les Frères Troubouch [BE] - © jymphotographie

  • Muzikanty

    Muzikanty [PL] - © Michal Hančovský

  • Zirkus Morsa

    Zirkus Morsa [FR] - © Hugo Estrela

  • Héctor Plaza & Agnes Sales

    Héctor Plaza & Agnes Sales [CAT/ES] - © Javi D. Garcia

  • TAMTAM objektentheater

    TAMTAM objektentheater [NL] - © TAMTAM

  • Achref Adhadhi

    Achref Adhadhi [TN/NL] - © Hussein Hamid

  • Shakti Olaizola

    Shakti Olaizola [ES] - © Barbara Govan

  • Little Warrior

    Little Warrior [NL/AU] - © Little Warrior

  • Mimbre

    Mimbre [GB] - © Eric Richmond & Jamie Currey

  • Stalker Teatro

    Stalker Teatro [IT] - © Maura Dessì

  • Hilbert Geerling

    Hilbert Geerling [NL] - © Hilbert Geerling

  • Goma

    Goma [AR] - © Stefano Chiolo

  • Cão à Chuva

    Cão à Chuva [PT] - © Ana Flores (d'Orfeu AC)

  • Het Wilde Oog

    Het Wilde Oog [NL] - © Het Wilde Oog

  • Marte Boneschansker

    Marte Boneschansker [NL] - © Marte Boneschansker

  • Cie. Woest

    Cie. Woest [NL/BE] - © Cie. Woest

  • TENT circustheater producties

    TENT circustheater producties [NL] - © Hanneke Kijkt

  • De Jongens

    De Jongens [NL] - © De Jongens

  • Directie & Co

    Directie & Co [NL] - © Directie & Co

  • Spitfire Company

    Spitfire Company [CZ] - © Michal Hančovský

  • TAMTAM objektentheater

    TAMTAM objektentheater [NL] - © TAMTAM

  • Zirkus Morsa

    Zirkus Morsa [FR] - © Hugo Estrela

  • Achref Adhadhi

    Achref Adhadhi [TN/NL] - © Hussein Hamid

  • Hilbert Geerling

    Hilbert Geerling [NL] - © Hilbert Geerling

  • Les Frères Troubouch

    Les Frères Troubouch [BE] - © jymphotographie

  • Lucio Baglivo

    Lucio Baglivo [AR/ES] - © Barbara Crosetti

  • Muzikanty

    Muzikanty [PL] - © Michal Hančovský

  • Diego Sinniger de Salas

    Diego Sinniger de Salas [CAT/ES] - © Joan Callis

  • Mimbre

    Mimbre [GB] - © Eric Richmond & Jamie Currey

  • Goma

    Goma [AR] - © Stefano Chiolo

  • TAMTAM objektentheater

    TAMTAM objektentheater [NL] - © TAMTAM

  • Stalker Teatro

    Stalker Teatro [IT] - © Maura Dessì

  • Marte Boneschansker

    Marte Boneschansker [NL] - © Marte Boneschansker

  • Lucio Baglivo

    Lucio Baglivo [AR/ES] - © Barbara Crosetti

  • Little Warrior

    Little Warrior [NL/AU] - © Little Warrior

  • Cão à Chuva

    Cão à Chuva [PT] - © Ana Flores (d'Orfeu AC)

  • De Jongens

    De Jongens [NL] - © De Jongens

  • TAMTAM objektentheater

    TAMTAM objektentheater [NL] - © TAMTAM

  • HURyCAN

    HURyCAN [FR/AR] - © Miguel J. Berrocal

don 25 aug | vri 26 aug | zat 27 aug | zon 28 aug | Oók voor kinderen | Per productie | Per locatie | Premières

Spoffin-programma zon 28 augustus 2016

Wanneer Wat Duur Waar/Bijzonderheden Toegang
12:00
-13:00
Het Wilde Oog [NL]
Nachtgrond
60’ #19 De Nieuwe Stad (voorm. Prodentfabriek) € 10,00
12:00
-18:00
Festival Franje [INT]
2016
doorl. #18 De Observant (Stadhuisplein 7) vrij*
14:00
-15:00
Het Wilde Oog [NL]
Nachtgrond
60’ #19 De Nieuwe Stad (voorm. Prodentfabriek) € 10,00
14:00
-15:00
Marte Boneschansker [NL]
Iemand komt van binnen
60’ #0 Onze-Lieve-Vrouwetoren UITVERKOCHT
14:00
-14:35
TAMTAM objektentheater [NL]
Roestige Spijkers & Andere Helden
35’ #14 Appelmarkt 20 € 6,00
14:00
-19:00
Laura Groeneveld [NL]
Voorheen en weer
25’ #6 Plantsoen West vrij*
14:00
-14:45
Directie & Co [NL]
Multiples
45’ #20 Binnenstad (mobiel) vrij*
14:00
-14:25
Hilbert Geerling [NL]
Nico met z'n kliko
25’ #6 Plantsoen West vrij*
14:00
-14:40
Goma [AR]
The Atari Show
40’ #12 Groenmarkt vrij*
14:00
-14:45
Les Frères Troubouch [BE]
Le Spectacle des Frères Troubouch
45’ #1 Lieve Vrouwekerkhof vrij*
14:00
-14:45
Muzikanty [PL]
TANK
45’ #3 Hof vrij*
14:30
-15:10
Zirkus Morsa [FR]
La fin demain
40’ #10 Paternosterstraat vrij*
14:45
-14:58
Héctor Plaza & Agnes Sales [CAT/ES]
Ehiza
13’ #6 Plantsoen West vrij*
15:00
-15:35
TAMTAM objektentheater [NL]
Roestige Spijkers & Andere Helden
35’ #14 Appelmarkt 20 € 6,00
15:00
-15:30
Achref Adhadhi [TN/NL]
Amboula
30’ #12 Groenmarkt vrij*
15:00
-15:30
Shakti Olaizola [ES]
Irakurriz
30’ #3 Hof vrij*
15:00
-15:45
Little Warrior [NL/AU]
concert
45’ #2 Krankeledenplantsoen vrij*
15:10
-15:50
Mimbre [GB]
If I Could I Would
40’ #1 Lieve Vrouwekerkhof vrij*
15:15
-15:45
Stalker Teatro [IT]
STELI
30’ #6 Plantsoen West vrij*
15:30
-15:55
Hilbert Geerling [NL]
Nico met z'n kliko
25’ #12 Groenmarkt vrij*
15:30
-16:10
Goma [AR]
The Atari Show
40’ #9 Langestraat/Kortegracht vrij*
15:45
-16:30
Cão à Chuva [PT]
Lullaby
45’ #3 Hof vrij*
16:00
-17:00
Het Wilde Oog [NL]
Nachtgrond
60’ #19 De Nieuwe Stad (voorm. Prodentfabriek) € 10,00
16:00
-17:00
Marte Boneschansker [NL]
Iemand komt van binnen
60’ #0 Onze-Lieve-Vrouwetoren UITVERKOCHT
16:00
-16:30
Cie. Woest [NL/BE]
Lucky Shots
30’ #7 De Gildenplaats vrij*
16:00
-16:45
TENT circustheater producties [NL]
3
45’ #1 Lieve Vrouwekerkhof vrij*
16:00
-17:00
De Jongens [NL]
De Passiefisten
60’ #5 Burgemeester Brouwersplantsoen vrij*
16:15
-17:00
Directie & Co [NL]
Multiples
45’ #20 Binnenstad (mobiel) vrij*
16:30
-17:25
Spitfire Company [CZ]
Antiwords
55’ #8 Mariënhof (Kleine Haag 2) € 10,00
16:30
-17:05
TAMTAM objektentheater [NL]
Roestige Spijkers & Andere Helden
35’ #14 Appelmarkt 20 € 6,00
16:30
-17:10
Zirkus Morsa [FR]
La fin demain
40’ #10 Paternosterstraat vrij*
16:30
-17:00
Achref Adhadhi [TN/NL]
Amboula
30’ #12 Groenmarkt vrij*
16:30
-16:55
Hilbert Geerling [NL]
Nico met z'n kliko
25’ #20 Langestraat 76 vrij*
16:40
-17:25
Les Frères Troubouch [BE]
Le Spectacle des Frères Troubouch
45’ #9 Langestraat/Kortegracht vrij*
16:45
-17:00
Lucio Baglivo [AR/ES]
Solo Juntos
15’ #1 Lieve Vrouwekerkhof vrij*
17:00
-17:45
Muzikanty [PL]
TANK
45’ #3 Hof vrij*
17:00
-17:08
Diego Sinniger de Salas [CAT/ES]
Dis-connect
8’ #6 Plantsoen West vrij*
17:15
-17:55
Mimbre [GB]
If I Could I Would
40’ #1 Lieve Vrouwekerkhof vrij*
17:15
-17:55
Goma [AR]
The Atari Show
40’ #12 Groenmarkt vrij*
17:30
-18:05
TAMTAM objektentheater [NL]
Roestige Spijkers & Andere Helden
35’ #14 Appelmarkt 20 € 6,00
17:30
-18:00
Stalker Teatro [IT]
STELI
30’ #6 Plantsoen West vrij*
18:00
-19:00
Marte Boneschansker [NL]
Iemand komt van binnen
60’ #0 Onze-Lieve-Vrouwetoren UITVERKOCHT
18:00
-18:15
Lucio Baglivo [AR/ES]
Solo Juntos
15’ #1 Lieve Vrouwekerkhof vrij*
18:00
-18:45
Little Warrior [NL/AU]
concert
45’ #12 Groenmarkt vrij*
18:00
-18:45
Cão à Chuva [PT]
Lullaby
45’ #3 Hof vrij*
18:00
-19:00
De Jongens [NL]
De Passiefisten
60’ #5 Burgemeester Brouwersplantsoen vrij*
18:30
-19:05
TAMTAM objektentheater [NL]
Roestige Spijkers & Andere Helden
35’ #14 Appelmarkt 20 € 6,00
18:30
-19:05
HURyCAN [FR/AR]
Asuelto
35’ #1 Lieve Vrouwekerkhof vrij*
* Toegang vrij: beslis na afloop wat je betaalt